O nas

Kim jestśmy i czym się zajmujemy. 

Throk - logo

Jeśli jesteś zainteresowany usługami programistycznymi, które przyniosą obopólne zadowolenie, trafiłeś we właściwie miejsce. Throk to firma zrzeszająca doświadczonych ludzi z branży, gotowych sprostać każdemu zadaniu. Pierwszy projekt wyszedł z naszej ręki już ponad 10 lat temu. Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Tym, co nas wyróżnia na rynku usług programistycznych, jest jedenastoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz ich administrowaniu, duża elastyczność w kontakcie z Klientem, a także nacechowane profesjonalizmem doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami (enel-med, defence24, toyota, doz sa, mikado, polska fundacja narodowa). Praca nad zaawansowanymi projektami nie stanowi dla nas problemu, każdy taka realizacja stanowi wyzwanie, które daje nam jednocześnie niesamowitą satysfakcję. Możemy poszczycić się zarówno dużymi serwisami internetowymi, zaawansowanymi, w pełni funkcjonalnymi sklepami, jak i portalami z ogromną ilością użytkowników. Każdy projekt staje się dla nas osobnym wyzwaniem, skrupulatnie przemyślanym oraz przeanalizowanym wspólnie z Klientem – równie istotna i równoważna jest dla nas praca nad dużymi i trudnym projektami, jak i nad tymi mniejszymi – do każdego zadania podchodzimy z niewyczerpanym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Istotnym elementem naszej pracy nad tworzeniem stron internetowych jest skupienie się na polityce bezpieczeństwa danych, stanowiących ważną część polityki biznesowej każdej firmy czy indywidualnej działalności. Jej realizacja bazuje na podstawowych etapach, czyli zaprojektowaniu, wdrożeniu i zarządzaniu, w tym monitorowaniu i czasowym audytowaniu bezpieczeństwa – co jest niezwykle istotne przy zmianach w działalności firmy, zmianach w środowisku rynkowym, w którym funkcjonuje oraz zmianach w zagrożeniach zewnętrznych i ich sposobach "obrony". Ważnym krokiem w naszej pracy jest opracowanie skutecznych zabezpieczeń, co wymaga systematyczności i uwagi na każdym etapie pracy, w szczególności w momencie projektowym, gdzie ważne jest określenie z Klientem strategii firmy dotyczącej bezpieczeństwa. Czyli postawienie sobie kilku istotnych pytań odnośnie chronionych zasobów, zidentyfikowania zagrożeń, czy oszacowaniu ryzyka.

Dzięki odpowiednio wykorzystywanym narzędziom, tworzone przez nas strony internetowe są szybko i efektywnie indeksowane przez wyszukiwarki, co skutkuje ich skuteczniejszym pojawianiem się w wynikach wyszukiwania (optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki – SEO).

Przy realizacji strony internetowej, przygotowujemy indywidualny projekt graficzny we współpracy z zespołem grafików, zawsze uważnie słuchając Klienta, a w odpowiedzi na jego sugestie, staramy się doradzić optymalne rozwiązanie.

Czytaj więcej